Om itDAGENE

Sist oppdatert: 14. juni 2021

itDAGENE er et årlig kontaktskapende arrangement mellom IT-studenter og næringsliv ved NTNU. I motsetning til mange andre bedriftsdager på NTNU, arrangeres ikke itDAGENE av en linjeforening, men av studenter fra 3. klasse datateknologi og kommunikasjonsteknologi ved NTNU. Under itDAGENE får bedrifter markedsført seg overfor teknologistudenter igjennom stands og mingling på bankett. Det vil også bli arrangert Lightning talks og sommerjobbmaraton som kan være en gyllen mulighet for å promotere din bedrift eller bare lære noe nytt om du er en student! Kanskje det er på sommerjobbmaraton du finner sommerens drømmejobb?

Informasjon om arrangementet kan finnes under infosiden her

Styret 2021

Carl Valdemar Ebbesen

Ledercarl.valdemar.ebbesen@itdagene.no

Cecilie Knudsen

Nestledercecilie.knudsen@itdagene.no

Erik Martinsen

Økonomierik.martinsen@itdagene.no

Olav Alexander Nomeland

Bedriftolav.alexander.nomeland@itdagene.no

Fredrik Aakredalen

Bedriftfredrik.aakredalen@itdagene.no

Marte Lien

Bedriftmarte.lien@itdagene.no

Bendik Backe

Bedriftbendik.backe@itdagene.no

Emilie Aulie

Bedriftemilie.aulie@itdagene.no

Natalia Kristoffersen

Bedriftnatalia.kristoffersen@itdagene.no

Lars Selbekk

Bedriftlars.selbekk@itdagene.no

Emma Kjelstrup

Bedriftemma.kjelstrup@itdagene.no

Ingrid Sørensen

Bankettingrid.sorensen@itdagene.no

Sandra Kvaløy

Bankettsandra.kvaloy@itdagene.no

Andreas Rystad

Logistikkandreas.rystad@itdagene.no

Julie Kongsten

Logistikkjulie.kongsten@itdagene.no

Tuva Cornelia Oppenhagen

Markedsføringtuva.cornelia.oppenhagen@itdagene.no

Karen Hompland

Markedsføringkaren.hompland@itdagene.no

Theodor Midtlien

Webtheodor.midtlien@itdagene.no