Om itDAGENE

Sist oppdatert: 14. juni 2021

itDAGENE er et årlig kontaktskapende arrangement mellom IT-studenter og næringsliv ved NTNU. I motsetning til mange andre bedriftsdager på NTNU, arrangeres ikke itDAGENE av en linjeforening, men av studenter fra 3. klasse datateknologi og kommunikasjonsteknologi ved NTNU. Under itDAGENE får bedrifter markedsført seg overfor teknologistudenter igjennom stands og mingling på bankett. Det vil også bli arrangert Lightning talks og sommerjobbmaraton som kan være en gyllen mulighet for å promotere din bedrift eller bare lære noe nytt om du er en student! Kanskje det er på sommerjobbmaraton du finner sommerens drømmejobb?

Informasjon om arrangementet kan finnes under infosiden her

Styret 2021

Carl Valdemar Ebbesen

Ledercarl.valdemar.ebbesen@itdagene.no

Cecilie Knudsen

Nestledercecilie.knudsen@itdagene.no

Erik Martinsen

Økonomierik.martinsen@itdagene.no

Natalia Kristoffersen

Bedriftnatalia.kristoffersen@itdagene.no

Olav Alexander Nomeland

Bedriftolav.alexander.nomeland@itdagene.no

Marte Lien

Bedriftmarte.lien@itdagene.no

Emilie Aulie

Bedriftemilie.aulie@itdagene.no

Lars Selbekk

Bedriftlars.selbekk@itdagene.no

Bendik Backe

Bedriftbendik.backe@itdagene.no

Fredrik Aakredalen

Bedriftfredrik.aakredalen@itdagene.no

Emma Kjelstrup

Bedriftemma.kjelstrup@itdagene.no

Sandra Kvaløy

Bankettsandra.kvaloy@itdagene.no

Ingrid Sørensen

Bankettingrid.sorensen@itdagene.no

Andreas Rystad

Logistikkandreas.rystad@itdagene.no

Julie Kongsten

Logistikkjulie.kongsten@itdagene.no

Tuva Cornelia Oppenhagen

Markedsføringtuva.cornelia.oppenhagen@itdagene.no

Karen Hompland

Markedsføringkaren.hompland@itdagene.no

Theodor Midtlien

Webtheodor.midtlien@itdagene.no