Om itDAGENE

23. august, 2023

itDAGENE er et årlig kontaktskapende arrangement mellom IT-studenter og næringslivet ved NTNU. I motsetning til mange andre bedriftsdager på NTNU, arrangeres ikke itDAGENE av en linjeforening, men av studenter fra 3. klasse datateknologi, og kommunikasjonsteknologi og digital sikkerhet. Under itDAGENE får bedrifter markedsført seg overfor teknologistudenter igjennom stands og mingling på bankett. Det vil også bli arrangert itCASE, Lightning talks, sommerjobbmaraton og fuck-up taler som kan være en gyllen mulighet for studentene til å lære noe nytt om bedriftene.

Kanskje det er på sommerjobbmaraton du finner sommerens drømmejobb?

Styret 2024

Cornelia Fagerhaug Sommerfelt

Ledercornelia.sommerfelt@itdagene.no

Henriette Skarveland Nystad

Nestlederhenriette.nystad@itdagene.no

Sigurd Hagen

Økonomisigurd.hagen@itdagene.no

Molly Vangen

Bedriftsansvarligmolly.vangen@itdagene.no

Aurora Johansen

Bedriftaurora.johansen@itdagene.no

Thomas Djønne Haugli

Bedriftthomas.haugli@itdagene.no

Hedda Jendem

Bedrifthedda.jendem@itdagene.no

Hanna Katle Fjon

Bedrifthanna.fjon@itdagene.no

Magnus Aleksander Olsen

Bedriftmagnus.olsen@itdagene.no

Une Marie Stimo

Bedriftune.stimo@itdagene.no

Maria Wembstad

Bedriftmaria.wembstad@itdagene.no

Tiril Sjøberg

Bedrifttiril.sjoeberg@itdagene.no

Jenny Müller

Bedriftjenny.muller@itdagene.no

Christine Sunnevåg

Bankettchristine.sunnevaag@itdagene.no

Emrik Sjølie Moe

Bankettemrik.moe@itdagene.no

Anette Wiken Lund

Logistikkanette.lund@itdagene.no

Martine Meng Karlsen

Logistikkmartine.karlsen@itdagene.no

Torbjørn Rindal

Markedsføringtorbjoern.rindal@itdagene.no

Julie Amundsen Wolff

Markedsføringjulie.wolff@itdagene.no

Aleksander Thornes Vestlund

Webaleksander.vestlund@itdagene.no

Isak Berg Endresen

Webisak.endresen@itdagene.no

Falk Bruskeland

Webfalk.bruskeland@itdagene.no