Om itDAGENE

Sist oppdatert: 14. juni 2021

itDAGENE er et årlig kontaktskapende arrangement mellom IT-studenter og næringsliv ved NTNU. I motsetning til mange andre bedriftsdager på NTNU, arrangeres ikke itDAGENE av en linjeforening, men av studenter fra 3. klasse datateknologi og kommunikasjonsteknologi ved NTNU. Under itDAGENE får bedrifter markedsført seg overfor teknologistudenter igjennom stands og mingling på bankett. Det vil også bli arrangert Lightning talks og sommerjobbmaraton som kan være en gyllen mulighet for å promotere din bedrift eller bare lære noe nytt om du er en student! Kanskje det er på sommerjobbmaraton du finner sommerens drømmejobb?

Informasjon om arrangementet kan finnes under infosiden her

Styret 2022

Jacob Almnes

Lederjacob.almnes@itdagene.no

Ane Rake

Nestlederane.rake@itdagene.no

Joakim Ness

Økonomijoakim.ness@itdagene.no

Emilie Frøhaug

Bedriftemilie.frohaug@itdagene.no

Hang Celin Le

Bedrifthang.le@itdagene.no

Magnus Sagmo

Bedriftmagnus.sagmo@itdagene.no

Thea Salvesen

Bedriftthea.salvesen@itdagene.no

Herman Hynne

Bedriftherman.hynne@itdagene.no

Emma Pedersen

Bedriftemma.pedersen@itdagene.no

Kristine Schuessler

Bedriftkristine.schuessler@itdagene.no

Mathias Hamre

Bedriftmathias.hamre@itdagene.no

Herman Haavik

Bankettherman.haavik@itdagene.no

Lise Jakobsen

Bankettlise.jakobsen@itdagene.no

Thomas Eie

Logistikkthomas.eie@itdagene.no

Sander Waasjø

Logistikksander.waasjo@itdagene.no

Anine Syrstad

Markedsføringanine.syrstad@itdagene.no

Ingeborg Bogen

Markedsføringingeborg.bogen@itdagene.no