Om itDAGENE

Sist oppdatert: 4. september 2018

itDAGENE, tidligere itDAGEN, er et årlig kontaktskapende arrangement mellom IT-studenter og næringsliv ved NTNU. I motsetning til mange andre bedriftsdager på NTNU, arrangeres ikke itDAGENE av en linjeforening, men av studenter fra 3. klasse datateknologi og 3. klasse kommunikasjonsteknologi ved NTNU. Under itDAGENE får bedrifter markedsført seg overfor studenter gjennom stands, kurs og mingling på bankett.

Stands

Hovedattraksjonen ved itDAGENE er standsene til bedriftene. Her kan du som student bli kjent med bedriftene, høre hvordan det er å jobbe for dem og kanskje det til og med blir en sommerjobb?

Kurs

Under hele itDAGENE arrangeres det kurs, alt fra kurs om maskinlæring til hvordan bygge opp din CV. Kursene er gratis og det er bare å møte opp.

Bankett

Mandag 10. september samles studenter og bedriftsrepresentanter til hyggelig lag og underholdning. Dette er en super måte å komme enda nærmere bedriftene. Billetter selges i forkant av itDAGENE.

For bedrifter

Du finner mer praktisk informasjon om itDAGENE 2018 her.

Overskuddet fra arrangementet går til ekskursjon for 3. klasse datateknologi og 3. klasse kommunikasjonsteknologi ved NTNU.

Styret 2018

Elise Nordal

Lederelise.nordal@itdagene.no

Karoline Bonnerud

Nestlederkaroline.bonnerud@itdagene.no

Andreas Melzer

Økonomiandreas.melzer@itdagene.no

Oda Skoglund

Bedriftoda.skoglund@itdagene.no

Frikk Hald Andersen

Bedriftfrikk.andersen@itdagene.no

Halvor Groven

Bedrifthalvor.groven@itdagene.no

William Kvaale

Bedriftwilliam.kvaale@itdagene.no

Mari Langås

Bedriftmari.langaas@itdagene.no

Hanna Kai Barstad Golberg

Bedrifthannakai.golberg@itdagene.no

Jon Breivik Smebye

Bedriftjon.smebye@itdagene.no

Ingeborg Sollid

Bedriftingeborg.sollid@itdagene.no

Evgenia Kazakova

Bankettevgenia.kazakova@itdagene.no

Tia Celine Sandhu

Banketttia.sandhu@itdagene.no

Anna Kristine Roarsen

Logistikkanna.roarsen@itdagene.no

Elise Breivik Smebye

Logistikkelise.smebye@itdagene.no

Eirik Dahlen

Markedsføringeirik.dahlen@itdagene.no

Ida Merete Enholm

Markedsføringida.enholm@itdagene.no

Cathrine Akre-Aas

Webcathrine.akreaas@itdagene.no