Om itDAGENE

25. januar, 2023

itDAGENE er et årlig kontaktskapende arrangement mellom IT-studenter og næringsliv ved NTNU. I motsetning til mange andre bedriftsdager på NTNU, arrangeres ikke itDAGENE av en linjeforening, men av studenter fra 3. klasse datateknologi og kommunikasjonsteknologi ved NTNU. Under itDAGENE får bedrifter markedsført seg overfor teknologistudenter igjennom stands og mingling på bankett. Det vil også bli arrangert Lightning talks og sommerjobbmaraton som kan være en gyllen mulighet for å promotere din bedrift eller bare lære noe nytt om du er en student! Kanskje det er på sommerjobbmaraton du finner sommerens drømmejobb?

Informasjon om arrangementet kan finnes under infosiden her

Styret 2023

Elisabeth Caspersen

Lederelisabeth.caspersen@itdagene.no

Anna Mjølstad-Svendsen

Nestlederanna.mjolstad@itdagene.no

Kristoffer Krogh Wetterhus

Økonomikristoffer.wetterhus@itdagene.no

Karina Norfolk

Bedriftkarina.norfolk@itdagene.no

Thea Bergersen

Bedriftthea.bergersen@itdagene.no

Mathias Valhovd

Bedriftmathias.valhovd@itdagene.no

Julie Vist

Bedriftjulie.vist@itdagene.no

Jakob Punnerud

Bedriftjakob.punnerud@itdagene.no

Julie Lund

Bedriftjulie.lund@itdagene.no

Johan Knudsen

Bedriftjohan.knudsen@itdagene.no

Lars Flem

Bedriftlars.flem@itdagene.no

Camilla Zapffe

Bankettcamilla.zapffe@itdagene.no

Nora Viken

Bankettnora.viken@itdagene.no

Mats Aksnessæther

Logistikkmats.aksnessaether@itdagene.no

Elias Sommerseth

Logistikkelias.sommerseth@itdagene.no

Maria Hafsahl Karlsen

Markedsføringmaria.karlsen@itdagene.no

Rafael Oversand

Markedsføringrafael.oversand@itdagene.no

Arash Taleghani

Webarash.taleghani@itdagene.no